Najlepszy regał metalowy

Duży wybór regałów metalowych

Jakie półki wybrać do regałów magazynowych

Jakie półki wybrać do regałów magazynowych

Metalowe regały magazynowe są stosowane w prawie każdej organizacji, a ich solidna konstrukcja wytrzymuje duże obciążenia i umożliwia przechowywanie pudełek z produktami, dokumentów w teczkach, elementów produkcyjnych i różnych towarów. Regały ułatwiają utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniu, a ponadto umieszczone na nich przedmioty są dobrze widoczne i łatwo je wyjąć z otwartych półek.

Zastosowanie metalowych regałów magazynowych

Struktury te są najczęściej stosowane w organizacji składowania w magazynach. Zastosowanie regałów metalowych pozwala na kompaktowe i racjonalne rozmieszczenie różnorodnych produktów. Pracownicy mogą łatwo przeprowadzać inwentaryzację i organizować zapasy, przestrzegając przy tym zasad bezpieczeństwa.

Główną zaletą regałów metalowych jest to, że ich zastosowanie pozwala zaoszczędzić przestrzeń magazynową lub hangarową. W użyciu najwygodniejsze są prefabrykowane metalowe regały magazynowe, których konstrukcja składa się z pionowych stojaków i belek przymocowanych do siebie za pomocą łączników i zatrzasków.

Regały metalowe rozwiązują problem racjonalizacji

Regał metalowy archiwalny jest przeznaczony do długoterminowego przechowywania dokumentów w wyznaczonych miejscach. Konstrukcja metalowych regałów do przechowywania dokumentów jest specjalnie zaprojektowana do utrzymywania folderów i książek w ścisłym porządku.

Aby zapobiec upadkom i zwiększyć trwałość konstrukcji, są one wyposażone w specjalne uchwyty do mocowania ich do wykładziny podłogowej. W archiwach i bibliotekach rzędy regałów ustawia się w taki sposób, aby można było do nich podejść z obu stron, a półki były przelotowe.

Regały biurowe

Regały biurowe odznaczają się atrakcyjnym wyglądem i lekkością. Bez nich nie byłoby możliwe zorganizowanie wygodnego miejsca pracy dla osoby, która pracuje z wieloma dokumentami. Regały metalowe z lekkimi półkami wykonanymi z płyty wiórowej, cienkiego metalu lub tworzywa sztucznego są odpowiednie do przechowywania drobnego sprzętu biurowego, pudełek i dysków.

Meble magazynowe do biur

Pomieszczenia wielu organizacji są wyposażone w metalowe meble magazynowe. Są one przystosowane do przechowywania towarów i przedmiotów o różnych rozmiarach i masie. Powinny one mieć duży margines bezpieczeństwa, aby można było w nich przewozić ciężkie przedmioty.

Jeśli w magazynie muszą być składowane bardzo ciężkie części i paczki, lepiej jest wyposażyć go w regały ładunkowe, które mogą pomieścić do 30 ton na sekcję. Do ich budowy stosuje się grube profile stalowe i wzmocnione półki. Ze względów bezpieczeństwa stojaki o wysokości 4 metrów muszą być przymocowane do ściany w kilku punktach.


Notice: Undefined variable: comments_view in /home/srv30438/domains/wzor.activa-fitness.pl/public_html/wp-content/themes/fascinate/single.php on line 74
Powrót na górę